logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкрита лекція від топ-менеджерів компанії "АГРОМАТ" у рамках проекту "Global Mentory Institute"

Загальна інформація

У рамках проекту "Global Mentory Institute" в КНТЕУ 30 жовтня 2018 року відбулась відкрита лекція "АГРОМАТ - компанія можливостей"!

Перед студентами  університету виступила керівник департаменту продажу компанії  "АГРОМАТ" Оксана Кабацій.

Вона розповіла про свій кар’єрний шлях у компанії "АГРОМАТ" та професійний розвиток, поділилась власним досвідом у сфері продажів та баченням їх розвитку в майбутньому, а також ключовими факторами успіху, що сприяли її розвитку як особистості.

Після завершення лекції для групи студентів відбувся практичний майстер-клас, який провела керівник HR-департаменту компанії "АГРОМАТ" Олена Іпатова.

Студенти отримали можливість під керівництвом ментора визначитися з такими важливими в житті складовими, як: постановка цілей, визначення успішної стратегії у побудові відносин з іншими людьми, визначення професійної сфери, у якій вони найбільш повно зможуть розкрити свої здібності і таланти.

Лекція та майстер-клас відбулися в рамках проекту #GlobalMentoryInstitute, що проходить у Київському торговельно-економічному університеті з ініціативи міжнародного експерта та економіста Ігора Гарбарука.

30.10.2018
42265
365
остання редакція 30.10.2018
Vega