logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Участь доцента кафедри менеджменту Клавдії Яцишиної в міжнародній конференції в Китаї

Загальна інформація

Вже стало доброю традицією участь викладачів кафедри в міжнародних проектах та програмах, за результатами якої вони не лише можуть підвищити свій науковий професійний рівень та володіння іноземною мовою, але й розвинути стратегічні зв'язки, побудувати нові містки наукової співпраці або зміцнити старі.

Саме за такої нагоди у жовтні 2018 року доцент кафедри менеджменту і за сумісництвом координатор програм англійською мовою викладання Клавдія Яцишина взяла участь у Третій міжнародній конференції з питань вищої освіти і науки з ініціативи Belt&Road (B&R), яка проходила в м. Циндао на базі Китайського Університету Океану (Ocean University of China).

Головною метою конференції було обговорення питань стосовно розвитку освітнього міжнародного співробітництва та обмін досвідом щодо методик покращення вивчення англійської мови як іноземної. У конференції брали участь президенти та дослідники університетів КНР, директори університетських міжнародних офісів, які зацікавлені в освітньому співробітництві, представники приймальних комісій університетів КНР та факультетів, директори міжнародних відділів з питань роботи зі студентами.

Зичимо нашій молодій колезі нових цікавих та корисних подорожей та професійних здобутків!

31.10.2018
42265
531
остання редакція 31.10.2018
Vega