logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Нагородження кураторів "Дебюту першокурсника - 2018"

Загальна інформація

Cвято, завдяки якому відкриваються нові таланти КНТЕУ та про яке новоспечені студенти пам’ятатимуть усе життя - "Дебют першокурсника – 2018", принесло нові враження, нові погляди і стало передумовою для появи нових цілей. Про найкращі результати та майбутні зміни говорили на зборах наставників.

За чудовою картинкою, що відбувалася на сцені Конгрес-центру КНТЕУ, стоять два місяці підготовки - вісім тижнів завзятих тренувань, пошуку альтернатив, ідей та натхнення.

Неупереджене запрошене журі дало надзвичайно високу оцінку заходу. А це, безумовно, праця наставників, які самі ще пам’ятають як це – вперше виступити на сцені КНТЕУ, зі своїми новоприбулими колегами.

Проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал підбила підсумки роботи команд факультетів і наголосила, що так, переможець є, і цього року це ФФБС, проте рівень підготовки всіх команд настільки високий, що різниця між результатами ще раз доводить - переміг у змаганні КНТЕУ! Світлана Леонідівна від імені ректора Анатолія Антоновича Мазаракі подякувала за високий рівень та якість роботи представникам РСС КНТЕУ, підкреслила, що надзвичайно приємно чути від гуру творчих професій - шановного журі - здивування й захват і навіть побажання відкриття нового факультету творчого спрямування.

Голова РСС КНТЕУ Лев Ратинський подякував за споріднену, колективну роботу всім командам та привітав з тим, що свято вдалося!

Під час зустрічі почесними грамотами нагороджено кураторів усіх команд, а саме:

ФОАІС
ФТМ
ФФБС
ФЕМП
ФРГТБ
ФМТП

Також подяки отримали голова РСС КНТЕУ Ратинський Лев та голова культурно-мистецького сектору РСС КНТЕУ Краснокутська Юлія.

Дякуємо нашим кураторам за самовіддану працю!

31.10.2018
42265
978
остання редакція 05.11.2018
433884