logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Стажування викладачів КНТЕУ за програмою "Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції"

Загальна інформація

Делегація кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ у складі завідувача кафедри доцента Януша О. Б., професора Зварич І. М., доцента Тесленко. Н. О. повернулась із відрядження за Міжнародною програмою наукового стажування "Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції".

Протягом тижня представники КНТЕУ відвідали п’ять університетів Чехії і Словаччини. Європейські колеги поділилися досвідом щодо провадження навчального процесу, вивчення навчальних дисциплін, застосування сучасних європейських та світових технологій у навчальний процес, а також планування навантаження викладачів, обміну студентів за програмами, підвищення компетентності та кваліфікації викладачів.

На завершальному етапі стажування викладачі КНТЕУ взяли участь у семінарі, що відбувся в конференц-залі готелю "Гутнік" (Високі Татри, Словаччина), на якому завідувач кафедри виступив із презентацією про КНТЕУ загалом і про факультет міжнародної торгівлі і права, а також кафедру сучасних європейських мов КНТЕУ зокрема.

За результатами стажування учасники отримали сертифікат (120 годин), опублікували статті в закордонному виданні «Scientific Letters of Academic Society of Michal Baludansky», подали звіт про стажування, який було затверджено на засіданні кафедри сучасних європейських мов 29 жовтня 2018 року, протокол № 5.

01.11.2018
42265
464
остання редакція 01.11.2018
Vega