Результати І етапу ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права провели І етап ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цей захід відбувається з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

Конкурс 1 листопада  2018 року урочисто відкрила перший проректор з науково-педагогічної роботи Н. В. Притульська, побажала студентам успіхів і натхнення, закликала плекати й любити рідну мову.

З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету міжнародної торгівлі та права П. М. Пальчук.

У заході взяли участь 63 студенти. Учасникам для написання робіт були запропоновані тестові завдання з метою перевірки правописної грамотності і творчі – для визначення рівня сформованості вмінь влучно і чітко висловлювати думки, переконливо аргументувати.

Конкурсна комісія визначила переможців. Студенти, які посіли перше і друге  місце, будуть рекомендовані для участі у ІІ (міському) етапі конкурсу, що традиційно проводиться в  Київському  університеті  ім. Бориса Грінченка.

І місце :

13. Гаврилова Ольга Юріївна – ФТМ 1-5
  14. Патуліна Марина Станіславівна – ФТМ 1-15
  15. Фролова Юлія Олександрівна – ФТМ 1-15

Щиро вітаємо переможців. Дякуємо усім учасникам! Бажаємо подальших успіхів!

остання редакція 07.11.2018