університет

Представники кафедри торговельного підприємництва та логістики відвідали "ECommerce Exhibition’18"

Представники кафедри торговельного підприємництва та логістики відвідали найбільшу виставку технологій для інтернет-торгівлі та retail "ECommerce Exhibition’18", що відбулася 1 листопада 2018 року в КВЦ "Парковий".

На "ECommerce Exhibition’18" були представлені компанії з доставки, CRM, SEO, SMM, аналітики, фінансів. До експозиції з більше 40 стендів увійшли: "Нова пошта", "Укрпошта", "Synergy Network", "Uniorder", "CS-Cart", "Компанія OWOX", "Interkassa", "Eltrino".

Налагодження контактів представниками кафедри із провідними компаніями в e-commerce дасть змогу залучити практиків для подальшої роботи зі студентами.

остання редакція 07.11.2018