Практичний майстер-клас аrt-кондитера та засновниці власної кондитерської в Україні Жанни Коробченко

У продовження навчального курсу з кондитерського мистецтва від Rest.Art.Kitchen відбувся практичний майстер-клас арт-кондитера та засновниці власної кондитерської в Україні Жанни Коробченко.

Учасники протягом 6 годин теоретично засвоїли тонкощі кондитерських виробів і практично набули навичок.

Кожен мав змогу приготувати: зефір класичний та з натуральним фруктовим смаком, ягідний тарт з меренго та цукерки-трюфелі в декількох інтерпретаціях - це захоплювало учасників, адже все готувалося власноруч.

Практичне вивчення видалося настільки захопливим, що навіть під час кава-брейку учасники продовжували цікавитись, що готуватимуть вже наступного разу. Індивідуальне навчання припало до вподоби відвідувачам курсу, засвоєння та практика зручніші, адже кількість місць в групі обмежена. Кондитерський курс "Cake Culinary Week" продовжується, чекаємо на тебе з 12 до 21 листопада, детальну інформацію шукай на офіційних сторінках. Створюй неповторне з Rest.Art.Kitchen!

остання редакція 05.11.2018
Vega