Розпочато серію навчальних майстер-класів "The bar is open" від засновниці Bisness School & Mr.Bar Наталії Вілінської

У рамках проекту Rest.Art.Kitchen успішно розпочато серію навчальних майстер-класів "The bar is open" від засновниці Bisness School & Mr.Bar Наталії Вілінської. Учасниками стали студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

На вступному майстер-класі слухачі дізналися про міксологію коктейлів. Учасники навчилися створювати коктейлі з майстерним поєднанням інгредієнтів для створення неперевершеного смаку та естетики. Також слухачі навчилися технічно володіти барним інвентарем, підбирати правильний посуд.

Панувала дружня атмосфера, власні коктейлі студентів мали авторський смак, що викликало зацікавленість і дало привід для обговорення під час дегустації.

Чекаємо вже наступних зустрічей! Приєднуйся, адже кількість місць обмежена! Готувати легко з Rest.Art.Kitchen!

остання редакція 05.11.2018
Vega