logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Другий міжнародний освітній Форум викладачів англійської мови 2018 "Партнери в навчанні і викладанні"

Загальна інформація

9 і 10 листопада (п’ятниця і субота) 2018 року  запрошуємо фахівців з викладання англійської мови на Другий міжнародний освітній Форум, який спільно проводять кафедра іноземної філології та перекладуКиївського національного торговельно-економічного університету, представництво освітньої компанії "Пірсон", "ДінтерналЕд’юкейшн" та Міжнародний екзаменаційний центрILAC у приміщенні  Конгрес-холу університету(  02156, м. Київ, вул. Кіото, 19).

ПРОГРАМА

Цього року ми запросили відомих міжнародних фахівців, вчених, дослідників та авторів матеріалів з різних аспектів викладання англійської мови ознайомити спільноту викладачів з сучасними тенденціями у сфері навчання та викладання. До нас іде Майк Мейер (Велика Британія), директор відділу з розвитку Глобальної  Англійської Шкали. Майк зробить огляд компетентностей, які будуть користуватися значним попитом  на ринку праці у найближче десятиріччя.

Естафету продовжить Еван Френдо (Германія)- знаний фахівець з викладання англійської професійного спрямування. Еван Френдо, автор підручників і  посібників, відомий екзаменаційний експерт  Лондонської промислово-торгівельної палати, зверне нашу увагу на швидкоплинні зміни у нашому суспільстві, які не можуть не впливати на традиційні моделі навчання та викладання.

Ержбет Жібі, яка презентує інноваційні курси і  програми для  різноманітних дисциплін, які є сучасними комбінованими ресурсами, що ефективно та якісно забезпечують  самостійну роботу студентів у рамках англомовних програм викладання.

Цікаву інтерактивну сесію пропонує досвідчений тренер, академічний консультант Майкл Хадсон (Велика Британія), який готовий ділитися ноу-хау роботи із студентами високого рівня B2 і особливими методичними прийомами.

Як і минулого року, організатори Форуму готують цікаві і інформативні консультаційні зони, приємні сюрпризи та подарунки, а головне, можливість спілкування з колегами з-за кордону та різних закладів вищої освіти, коледжів та мовних шкіл України.

Чекаємо на Вас!

02.11.2018
42265
298
остання редакція 02.11.2018