Відбувся 2-й майстер-клас освітнього проекту "MESH BUSINESS COURSE"

У рамках освітнього проекту "MESH BUSINESS COURSE" 1 листопада 2018 року відбувся Master Class #2, ключовим ментором якого став  Сергій Всехсвятський - відомий бізнес-тренер та консультант глобальних світових мереж.

Під його керівництвом 30 студентів опановували інструменти аналізу мережевого бізнесу з допомогою піраміди Маслоу, визначали явні та приховані ринки мережевого бізнесу, їх різноплановість, вивчили мережевий бізнес як можливість отримання комплексу бізнес-навичок та алгоритмів особистісного росту, а також активно розглянули питання лідерства і наставництва, та їх важливість у побудові власної професійної кар’єри.

У майстер-класі взяли участь Олена Євдоченко – кандидат економічних наук, експерт міжнародного рівня, та Валерій Максимчук – директор тренінгової компанії "Network Consulting Group" і засновник "Academy of Leadership Development".

Саме вони стануть 15 листопада менторами Master Class #3 освітнього проекту “MESH BUSINESS COURSE”.

З промовою до студентів звернулась Надія Бедричук – виконавчий директор Української асоціації прямого продажу (UDSA), яка розповіла про основні тренди галузі, які стосуються сфери навчання, та наголосила на важливості розвитку освітніх проектів, як-от "MESH BUSINESS COURSE", реалізація якого відбувається за сприянням та на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

остання редакція 29.05.2019