logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Засідання журі VI Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами

Загальна інформація

У рамках VI Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами відбулося засідання журі - фахівців у сфері реклами та зв’язків із громадськістю, під час якого було визначено кращі роботи, що потрапили до Short-листа.

ПРОГРАМА

Окрім визначення якісних робіт, провідними спеціалістами галузі було розгорнуто дискусію щодо рівня підготовки майбутніх фахівців, розвитку їх креативності і можливості підвищувати свою кваліфікацію завдяки стажуванню в рекламних агенціях України та профільних відділах компаній.

Також під час підбиття підсумків фахівцями було запропоновано додати до переліку декілька інших номінацій, переможці яких будуть запрошені на стажування в креативних агентствах та арт-студіях.

Організатори конкурсу висловили сподівання, що в майбутньому, завдяки підтримці відомих практиків, всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами набуде нового статусу та приверне увагу багатьох талановитих майбутніх маркетологів і рекламістів.

Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами відбудеться 7-8 листопада 2018 року в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Кафедра журналістики та реклами запрошує долучитися до заходів конкурсу та до урочистого нагородження переможців і визначення Гран-прі!

Зокрема, усі охочі зможуть оцінити роботи учасників на виставці-експозиції, що триватиме до 23 листопада.

02.11.2018
42265
759
остання редакція 05.11.2018
Vega