Презентація книги економіста, академіка Павла Гайдуцького про реформаторську роботу, яку здійснювала влада незалежної України "Я завжди з Україною. Л. Кучма"

«В України є власний досвід здійснення реформ, проте політики воліють про нього не згадувати, чим дискредитують саму ідею перетворень у країні.»
П. Гайдуцький

9 листопада 2018 року об 11:45 в аудиторії Б-201 відбудеться зустріч з доктором економічних наук, професором, академіком Національної академії аграрних наук Павлом Гайдуцьким.

На заході відбудеться презентація його нової книги про реформаторську роботу, яку здійснювала влада незалежної України "Я завжди з Україною. Л. Кучма".

У книзі автор дослідження спираючись саме на досвід здійснення реформ в Україні розповідає:

• Що робити, коли в країні шалена інфляція?
  • Як президенту домовлятися з парламентом?
  • Чим відповісти, коли намагаються забрати Крим?
  • В який спосіб вибудовувати взаємини з найбільшими державами світу?
  • Як чинити, коли в країні Революція, а на вулиці вийшли сотні тисяч людей?

остання редакція 07.11.2018