Відкрита лекція фахівця в галузі логістики ТОВ "Карго Сервіс Експрес" Михайла Муріна

У межах заходів, приурочених відзначенню "Європейських днів торгівлі", кафедрою торговельного підприємництва та логістики 8 листопада 2018 року було проведено відкриту лекцію за участю фахівця в галузі логістики Михайла Муріна (ТОВ "Карго Сервіс Експрес").

Тема виступу - "Організація залізничних перевезень". Михайло розповів про особливості перевезень різних видів вантажів залізничним транспортом та приділив особливу увагу організації саме міжнародних перевезень.

Студенти дізналися багато нового й корисного для своєї майбутньої професії, розширили знання щодо практики ведення бізнесу у сфері організації перевезень.

Слухачі отримали цікаві, практичні, ґрунтовні відповіді фахівцем на всі запитання.

Дякуємо Михайлу Муріну за цікаву лекцію, досвід, яким він охоче поділився з молодим поколінням.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 29.05.2019