Старт 5-го сезону психологічного студентського клубу "SAPGEN". Тема зустрічі: "Я у колективі"

19 листопада 2018 року о 15:00 в KNUTE HUB стартує 5-ий сезон психологічного студентського клубу "SAPGEN" Центру педагогічних та психологічних досліджень. Тема першої зустрічі – "Я у колективі".

Тут ви зможете прослідкувати:

• Що ви робите, а чого ні у стосунках у колективі;
  • Ваші почуття при взаємодії;
  • Проблеми і труднощі комунікації;
  • Особливості спілкування з різними категоріями людей;
  • Дружба, або її відсутність, тощо.

Зустріч проводить практичний психолог Центру педагогічний та психологічних досліджень Якименко Н. М.

Участь безкоштовна. ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ.

У кожного з нас, іноді, виникають певні ситуації, думки або почуття, про які важко або неможливо сказати іншим, навіть найближчим людям.

Практичні психологи Центру педагогічних та психологічних досліджень пропонують усім студентам КНТЕУ спеціальне місце, де вас приймуть, вислухають, підтримають та зрозуміють. Місце, де ви зможете прослідкувати свої способи взаємодії з собою, іншими та навколишнім світом. Побачити, як це роблять інші. Навчатися і знаходити оптимальні для себе шляхи вирішення проблем, проживання почуттів, комунікації тощо. Це все і є студентський ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛУБ "SAPGEN", який діє вже 5 років.

ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛУБ "SAPGEN". – це простір для обговорення таких важливих тем, як:

•  Цілі в житті і як їх досягти;
  •  В якому напрямку рухатися по життю і способи, як ви цей напрям обираєте;
  • Взаємодія з близькими;
  • Самотність;
  • Стосунки: в колективі, з батьками, чоловічо – жіночі, тощо;
  • Успіх в житті, навчанні, роботі;
  • Самореалізація;
  • Щастя;
  • Як встигати за ритмом життя і чи потрібно це робити, та багато – багато іншого.

Важливо, що теми для обговорення на клубі ви можете пропонувати заздалегідь і обирати, яка стане наступною – самостійно.

остання редакція 08.11.2018