університет

Круглий стіл "Премія Альфреда Нобеля: історія виникнення, видатні наукові дослідження та внесок в розвиток людства лауреатів"

10 грудня 2018 року о 10:00 в аудиторії Д-303 за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених відбудеться круглий стіл "Премія Альфреда Нобеля: історія виникнення, видатні наукові дослідження та внесок в розвиток людства лауреатів", присвячений Дню вручення Нобелівської премії в Стокгольмському концерт-холі.

Основними питаннями для обговорення є:

1. Фундація Альфреда Нобеля – стимул до праці та здійснення нових винаходів.
  2. Альфред Нобель: винахідник, бізнесмен, меценат.
  3. Нобелівські лауреати з українським корінням.
  4. Лауреати Нобелівської премії 2018 року та їх внесок в розвиток людства.

Під час проведення круглого столу відбудеться презентація 7-го випуску онлайн журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Vivat Academia, підготовленого на тематику Нобелівської премії та її лауреатів.

З електронною версією журналу можна буде ознайомитися на офіційному сайті Наукового товариства КНТЕУ в рубриці "Онлайн журнал".

Запрошуються усі бажаючі!

остання редакція 12.11.2018