Бінарна лекція представників Німецького та Литовського конкурентних відомств "Теоретичні та інституційні засади захисту конкуренції"

З ініціативи кафедри економічної теорії та конкурентної політики і за сприянням Антимонопольного комітету України в КНТЕУ 7 листопада 2018 року відбулася бінарна лекція представників Німецького та Литовського конкурентних відомствВольфганга Якобі та Єви Якубавічене "Теоретичні та інституційні засади захисту конкуренції" для студентів освітніх програм "Управління у сфері економічної конкуренції" та "Економіка галузевих ринків".

Лектори пояснили студентам принципи та завдання конкурентної політики в їх країнах, привели приклади її реалізації із власної практики.

Лекція викликала жвавий інтерес студентів. Було прийнято рішення запросити пана Якобі для проведення ще однієї лекції для студентів КНТЕУ в поточному семестрі.

остання редакція 08.11.2018