logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Екскурсія до Верховної Ради України

Загальна інформація

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету з ініціативи кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права разом із викладачем Севастьяненко О. В. відвідали Верховну Раду України.

Екскурсія до Верховної Ради розпочалась із музею історії, де були представлені проекти будівлі Верховної Ради від різних архітекторів середини ХХ століття.

Екскурсовод запросила студентів до так званих "кулуарів", де вони отримали змогу на власні очі побачити прапор української державності, який було внесено народними депутатами України першого скликання до зали засідань Верховної Ради України 24 серпня 1991 року.

Також студенти ознайомилися з оригінальною картиною відомого художника О. Г. Кулакова під назвою "Державотворення", яка є почесним символом успішної боротьби за українську незалежність. А неподалік від неї розташовувалась ще одна українська святиня – ікона Святої Покрови – символ та оберіг українських козаків, незламності їх духу. Також студентам було запропоновано відвідати майбутній музей Верховної Ради України, який згодом буде введено в дію, та посидіти за «круглими» столами, за якими ухвалювались найважливіші для країни рішення.

Наприкінці екскурсії студенти дочекались того, чого найбільше хотіли – відвідин самого залу засідань ВРУ та зробили пам’ятні фото в будівлі українського Парламенту.

Студенти вдячні за гостинність Верховній Раді України та екскурсоводу Людмилі Іванівні за надзвичайно цікаву подорож стінами українського Дому.

06.11.2018
42265
491
остання редакція 08.11.2018
Vega