Викладачі КНТЕУ – фахівці споживчого ринку

Спеціалісти університету завжди займають активну позицію щодо формування конкурентного ринку товарів і послуг нашої держави та виступають експертами на ньому. Цього разу 8 листопада 2018 року доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Антюшко Дмитро Петрович для телевізійної програми "Якісне життя" на ТРК "Київ" надав рекомендації для належного вибору на споживчому ринку соків, приправ і прянощів.

Фахівцем також було охарактеризовано значення цих товарів у харчуванні людини, рівень якості дослідженої продукції найбільш поширених торговельних марок і сформульовано основні критерії, на які необхідно звертати увагу при купівлі.

Обирайте усвідомлено та споживайте корисне!

остання редакція 29.05.2019