Перша зустріч у рамках творчого проекту "Artists Talk" від ФЕМП: у гостях телеведуча і журналіст каналу "ZIK" Анна Нитченко

РСС ФЕМП, зокрема сектор медіа-проектів, започаткував серію лекцій та майстер-класів "Artists Talk" від медійних людей.

8 листопада відбулася перша зустріч у рамках творчого проекту "Artists Talk".

Тема: "Давай повогоримо як слід". Як при цьому правильно розподіляти дихання, як важливо самостійно редагувати тексти, про свою підготовку до ефірів та про інші нюанси роботи на телебаченні розповіла телеведуча і журналіст каналу "ZIK" Анна Нитченко.

Гостя також поділилася, як не боятися відеокамер, як комфортно почувати себе у кадрі, легко виступати перед аудиторією та як вимовити слово із 83-ьох літер - "Лланвайрпуллгуингиллгогерихуирндробуллллантисилиогогогох".

Море цікавої та корисної інформації, відповідей, що потребуєш, гарний настрій та приємні враження. Студенти відразу знайшли з пані Анною спільну мову і вона запросила їх на екскурсію на телебачення. Тож студенти КНТЕУ в очікуванні нових незабутніх вражень!

"Аrtists Talk" - розвиток з насолодою.

остання редакція 09.11.2018
Vega