Лекція Полякова Олексія, податкового менеджера компанії "VEON" (Амстердам, Нідерланди): "Податкове планування на підприємстві"

На кафедрі економіки та фінансів підприємства 8 листопада 2018 року відбулась відкрита лекція "Податкове планування на підприємстві" податкового менеджера компанії "VEON" (Амстердам, Нідерланди) Полякова Олексія, який у 2011 році блискуче закінчив навчання в КНТЕУ за спеціалізацією "Фінанси підприємства".

На лекції, що пройшла в рамках вивчення курсу "Фінансовий менеджмент", були присутні студенти І курсу магістерських програм "Фінансове управління", "Економіка та безпека бізнесу", "Управління бізнесом".

Спікер висвітлив цікаві питання щодо місця та ролі податкового менеджменту на підприємстві, його основні функції та завдання, принципові напрями діяльності податкового менеджера. Представив цікаві практичні кейси щодо так званого податкового структурування компаній, що застосовується в міжнародній практиці.

остання редакція 09.11.2018
Vega