Майстер-клас представника компанії "Japan Tobacco International" (JTI) Юрія Баса "Переговори: лайфхаки та факапи"

Студенти 4 курсу спеціалізації "Економіка підприємства" та "Фінанси підприємства" кафедри економіки та фінансів підприємства в рамках занять у Центрі бізнес-тренінгу підвищували свій професійний рівень на майстер-класі Юрія Баса, Regional Sales Training & Development Manager компанії "Japan Tobacco International" (JTI)

За дві години тренінгу студенти дізнались:

• коли наступає час переговорів;
  • які аспекти переговорів необхідно підготувати;
  • що таке коридор переговорів;
  • маніпуляції на переговорах та як їм протистояти.

Жвавий інтерес викликала рольова гра «Навики проведення переговорів», у якій брали участь усі учасники майстер-класу.

остання редакція 09.11.2018
Vega