Презентація стипендіальної програми "Завтра.UA" від фонду Віктора Пінчука

У студентів КНТЕУ є можливість взяти участь у стипендіальній програмі "Завтра.UA" від фонду Віктора Пінчука.

Завтра UA  - це лідери , нове покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Переможці конкурсу-відбору отримають підтримку. А саме: фінансову, партнерську ,експертну ,інформаційну, рекомендаційну.

Студенти матимуть змогу покращити свої  знання, вони відвідають публічні лекції відомих діячів, візьмуть участь у щорічній конференції та партнерських проектах.

До конкурсу запрошуються студенти денної  форми навчання 3-6 курсів, віком до 35 років.

Умови участі та реєстраціє на сайті - https://zavtra.in.ua

Якщо вас зацікавила дана можливість, то факультет міжнародної торгівлі та права запрошує всіх бажаючих відвідати зустріч з представниками організаторів стипендіальної програми. На зустрічі буде можливість більш детально ознайомитись з умовами участі та отримати відповіді на свої запитання!

14 листопада о 15:00 чекаємо всіх бажаючих в аудиторії Б-201! Не втрать свій шанс! Прийди і візьми участь!

остання редакція 12.11.2018