Інтелектуальна вікторина "Мова - ДНК нації" від ФЕМП

З нагоди Дня української писемності та мови сектором інтелектуальних проектів ФЕМП 12 листопада 2018 року було проведено інтелектуальну вікторину "Мова - ДНК нації".

Цей захід був покликаний нагадати студентам, що мова – це великий дар, доля народу і ми, як свідомі громадяни нашої країни, повинні зберігати і поважати мовні традиції нашої країни.

Участь у вікторині взяли команди ФОАІС, ФЕМП, ФТМ та ФФБС. ФМТП, до речі, представляв лише один учасник, але незважаючи на це, він гідно представив свій факультет.

Учасникам було запропоновано завдання на знання фактів про рідну мову, граматичних конструкцій, українських прислів'їв, фразеологізмів та творів українських поетів.

За результатами всіх конкурсів місця розподілились таким чином:

V місце - ФМТП (30 б.)
IV місце - ФТМ (32 б.)
III місце - ФФБС (36 б.)
II місце - ФОАІС (39 б.)
І місце - ФЕМП (46 б.)

Цей захід подарував учасникам нові знання, гарний настрій і багато натхнення.

остання редакція 12.11.2018
Vega