Змагання для кіноманів "Гра в кіно" від РСС ФРГТБ

Студенти факультетів 9 листопада 2018 року взяли участь у заході РСС факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу - "Гра в кіно".

Учасники весело та дружньо провели час, відгадуючи популярні фільми та серіали всіх часів. З кожним етапом напруга зростала, адже рівень складності конкурсів зростав. Проте більшість учасників впорались і посіли призові місця.

Наприкінці разом з грамотами на учасників чекав солодкий сюрприз, оскільки це була "Гра в кіно", то смаколиком став смачний попкорн.

Вітаємо переможців:

• І місце - ФРГТБ,
  • ІІ місце - ФОАІС,
  • ІІ місце - ФТМ.

Дякуємо за участь ФМТП та ФЕМП!

остання редакція 12.11.2018
Vega