logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ на міжрегіональній виставці-презентації "Полтавський абітурієнт – 2019" у м. Полтава

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет взяв участь у міжрегіональній виставці-презентації "Полтавський абітурієнт – 2019" для учнівської молоді випускних класів, який був організований Виставковим центром "ТіС" 12 листопада 2018 року у м. Полтава за підтримкою Управління освіти Полтавського міськвиконкому, а відбувся у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського.

Презентували КНТЕУ:

  • Ярошенко Людмила Вячеславівна, директор Центру профорієнтаційної роботи;
  • Вергун Ганна Віталіївна, директор Центру укладання договорів;
  • Петрик Дарина, студентка 3 курсу ФОАІС, голова сектору профорієнтації РСС.

Гості міжрегіональної виставки-презентації мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців із профорієнтації в консультаційних пунктах, що були представлені.

Представники КНТЕУ ознайомили всіх охочих із переліком спеціальностей, перевагами навчання, програмами подвійних дипломів і міжнародної академічної мобільності, матеріально-технічною базою, вартістю навчання та можливостями подальшого вдалого працевлаштування, з навчанням на кафедрі військової підготовки, можливостями стажування за кордоном, яскравим студентським життям, а також можливістю профорієнтаційної підтримки в процесі вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності.  

Запросили на "День відкритих дверей", що відбудеться 24 листопада 2018 року в Конгрес-центрі КНТЕУ.

Захід відбувся в теплій та дружній атмосфері. Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху та гарної вищої освіти для школярів.

Чекаємо на Вступі-2019!!!

13.11.2018
42265
777
остання редакція 15.11.2018
433884