logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Інформація про проведення І етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Загальна інформація

Викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права провели І етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

РЕЗУЛЬТАТИ

У конкурсі взяли участь 73 учасники. Студентам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української мови Тараса Григоровича Шевченка.

Конкурс 13 листопада 2018 року урочисто відкрила проректор з наукової роботи С. В. Мельниченко, яка зазначила, що активна громадська позиція, яскрава літературна й художня спадщина Т. Г. Шевченка, сповнені безмежної любові до України, є взірцем для наслідування багатьом поколінням українців.

З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету міжнародної торгівлі та права П. М. Пальчук, який побажав студентам успіхів, натхнення і перемог.

Наразі конкурсна комісія працює над перевіркою робіт і визначенням переможців. Студенти, що перемогли в першому етапі, будуть рекомендовані для участі в ІІ (міському) етапі конкурсу, що традиційно проводиться в Київському університеті ім. Бориса Грінченка.

13.11.2018
42265
1350
остання редакція 20.11.2018
42265