logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Презентація стипендіальної програми "Завтра.UA" для студентів КНТЕУ

Загальна інформація

Представники Фонду Віктора Пінчука презентували стипендіальну програму з підтримки талановитої молоді України - "Завтра.UA".

З вітальним словом виступив декан факультету міжнародної торгівлі та права П. М. Пальчук, який привітав гостей у стінах університету. 

Протягом зустрічі 14 листопада 2018 року координатор конкурсу Олена Міщенко надала студентам вичерпну інформацію про мету функціонування цієї програми, а саме сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. У рамках функціонування програми "Завтра.UA" найталановитіші студенти України отримують фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

Окремі стипендіати мають можливість спілкуватися з міжнародними лідерами та обмінюватися ідеями, беручи участь у зустрічах Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та у публічних лекціях Фонду Віктора Пінчука за участю провідних політиків, вчених та експертів.

Студенти, які мають бажання взяти участь у конкурсному відборі, можуть отримати більш детальну інформацію за посиланням.

14.11.2018
433884
376
остання редакція 19.11.2018
Vega