"Міс КНТЕУ-2018": нова володарка титулу найгарнішої дівчини університету

Конкурс краси, таланту, ніжності та грації "Міс КНТЕУ-2018" відбувся 15 листопада з нагоди Міжнародного дня студента.

За титул "Королеви краси" КНТЕУ змагалися 12 найпривабливіших дівчат університету, обрані своїми факультетами:

• учасниця під №1 - Шерстньова Валерія,
  • учасниця під №2 - Данилова Надія,
  • учасниця під №3 - Соловйова Тетяна,
  • учасниця під №4 - Заславська Владислава,
  • учасниця під №5 - Рибець Марія,
  • учасниця під № 6 - Надяк Ольга,
  • учасниця під №7 - Бура Юлія,
  • учасниця під №8 - Намчук Марія,
  • учасниця під №9 - Петровська Дар'я,
  • учасниця під №10 - Слободяник Катерина,
  • учасниця під № 11 - Кравчук Анастасія,
  • учасниця під № 12 - Сівіріна Анастасія.

Відкриваючи свято, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Антонович Мазаракі привітав молодь з Міжнародним днем студента, побажав знайти себе в житті, реалізуватися в професії й мати сили і натхнення закінчувати всі розпочаті справи. Пан ректор висловив щирі переконання в тому, що ці моменти і студентське життя ніколи не забудуться, а КНТЕУ завжди радо підтримує і підтримуватиме студентство у його бажанні розвиватися, вдосконалюватися, а надто творчо!

З нагоди свята Анатолій Антонович урочисто нагородив тих студентів, хто отримав високі результати на спортивній арені не тільки університету, а й країни і світу.

Найкращу з найкращих обирало неупереджене шановне журі конкурсу. Цьогоріч ними стали справжні експерти у сфері краси:

• виконавчий директор національного комітету конкурсу "Міс Україна", володарка титулу "Міс Україна International-2016", телеведуча ранкового випуску новин телеканалу "112 Україна" - Вікторія Кіосе;
  • кастинг-директор національного комітету конкурсу "Міс Україна", володарка титулу "Міс Київ-2014", учасниця конкурсу "Міс Україна-2017", власниця бренду одягу "Miss diamond"  - Аліна Маленька;
  • кастинг-менеджер національного комітету конкурсу "Міс Україна", у минулому кастинг-менеджер телеканалу "Україна", акторка, модель - Зоряна Коханчук;
  • ведучий, продюсер, хореограф, засновник продюсерського центру "Диес Лаб" - Сурков Денис;
  • володарка титулу "Місіс Земля Україна-2017" та "Місіс Королева Всесвіт-2017", дизайнер меблів та інтер'єру компанії "R&D" - Ірина Рибачук;
  • учасниця конкурсів краси "Королева України", фіналістка "miss Ukraine universe", переможниця проекту "Холостяк - 6", блогер, модель – Альона Лесик;
  • власник івент-компанії "Rave’era Group" і координатор "СтудМіс Україна" – Богдан Чекан.

Учасниці запалили серця глядачів та журі вже з першого конкурсу "Привітання". Щирі емоції в кожному кадрі й оригінальність кожної дівчини у відеопривітанні, впевнена хода й магнетичний погляд у візитному дефіле - не залишали сумніву - обрати буде непросто. Гнучкість та еластичність свого тіла, а також вміння відчувати ритмічність музики дівчата демонстрували під час дефіле в боді. Уміння перевтілитись та продемонструвати ніжність, автентичну красу і витонченість учасниці мусили в тематичному дефіле, представляючи бренд українського одягу "Шеша". Конкурс талантів вразив журі й відкрив нові обрії наших неймовірно креативних та творчих конкурсанток. Хвилю пристрасті та любові подарували красуні протягом конкурсу "Дефіле у вечірніх сукнях".

Головні нагороди вручив ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі, а корону красуні 2018 року передала Ліза Лещьова, володарка титулу "Міс КНТЕУ-2017".

Попри засилля краси в КНТЕУ, переможницю все ж потрібно було обрати. За підсумками балів журі маємо такі результати:

• "Друга віце-міс" - Надяк Ольга;
  • "Перша віце-міс" - Петровська Дар'я;
  • титул "Міс КНТЕУ-2018" і подарунок від туристичного партнера "Eurotrips" - поїздку на новорічні свята до Венеції здобула Шерстньова Валерія!

Вітаємо Валерію!

Вітаємо КНТЕУ і все студентство зі святом!

Нехай живе краса, любов, бажання творити у ваших серцях.

остання редакція 16.11.2018