День заснування Міжнародного союзу охорони природи

ЕКО ДТЕУ

Міжнародний союз охорони природи – міжнародна організація, метою якої є збереження природних ресурсів.

Заснована в 1948 році, головний офіс знаходиться в місті Гланд (Швейцарія). На теперішній час членами МСОП є 78 країн, 112 урядових та 735 неурядових організацій (в тому числі й українські), а також велика кількість вчених із 181 країни.

Основним уставним видом діяльності МСОП є допомога співтовариствам будь-якого виду с праві збереження біорізноманіття і впровадження екологічно чистих та сталих методів використання природних ресурсів. Завдяки діяльності МСОП створена книга рідкісних та зникаючих видів тварин та рослин. Міжнародний союз охорони природи – це міжнародна неурядова організація з консультативним статусом при ЮНЕСКО. У складі МСОП існують 6 комісій, що опікуються оцінкою світових природних ресурсів та подають інформаційну та дорадчу допомогу щодо справ збереження біорізноманіття:

• Комісія з виживання видів які знаходяться під загрозою зникнення.

• Комісія з охоронюваних територій.

• Комісія з природоохоронного законодавства.

• Комісія з освіти та комунікації.

• Комісія з екологічної, економічної та соціальної політики.

• Комісія з менеджменту екосистем.

ЕкоКлуб КНТЕУ закликає залишатися небайдужими та берегти навколишнє середовище.

Кіров Максим

остання редакція 16.11.2018