Студенти КНТЕУ на ІІІ Міжнародній науковій конференції молодих вчених та студентів "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи"

Знакова подія відбулась 15 листопада 2018 року для Ніжина, як одного з центрів дослідження Європейської інтеграції в Україні. Близько 100 науковців зібралось у стінах Ніжинського університету ім. М. Гоголя на III Міжнародну наукову конференцію для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи".

Київський національний торговельно-економічний університет та кафедру міжнародних економічних відносин гідно представили на зібранні студенти ІІ та ІІІ курсів спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" Валерія Шуль, Юлія Куцай, Ростислав Семка, Ігор Підгайний, Ольга Чурікова та Карина Приходько. На пленарному засіданні з доповіддю "Проблеми адаптації вищої освіти України до європейських стандартів та принципів Болонського процесу" виступила Валерія Шуль (науковий керівник – д.е.н., доц. Студінський В. А.).

Під час заходу були розглянуті також питання історії розвитку та реалізації ідей інтеграції країн Європи, перспектив та проблем реалізації європейського вибору в Польщі та Україні, закордонного досвіду асоціації з Європейським Союзом, міграційної кризи та майбутнього ЄС тощо.

Кафедра міжнародних економічних відносин пишається своїми вихованцями і бажає їм подальших наукових здобутків.

остання редакція 29.05.2019