Воркшоп від UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP: "BIG DATA твого майбутнього: як знайти своє місце у системі?"

За сприянням Центру розвитку кар’єри відбувся воркшоп від UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP "BIG DATA твого майбутнього: як знайти своє місце у системі?".

Олена Опанасенко HR-спеціаліст банку 16 листопада 2018 року поділилась з майбутніми банкірами секретами про те, як зробити своє резюме привабливішим. Вона порадила студентам створювати своє CV за допомогою інфографіки, зазначати обов’язки на попередніх роботах, якщо це перше робота, то потрібно вказати свої нагороди та досягнення під час навчання.

Один із лайфхаків пані Олени - порада обов’язково відвідувати Дні відкритих дверей компанії, у якій плануєте працювати, адже це допоможе більше дізнатись про корпоративну культуру та мікроклімат у компанії. Така обізнаність убереже в майбутньому від професійного й емоційного вигорання.

Також ментор наголосила, що вибір тієї чи іншої роботи має бути вмотивований і це повинен зрозуміти роботодавець.

Студенти жваво обговорювали поради, ділились своїм досвідом пошуку роботи та ставили багато запитань спікеру.

Найактивніші отримали запрошення на співбесіду.

Представниками Центру розвитку кар’єри досягнуто попередніх домовленостей про проходження практики студентами університету в UKRSIBBANK.

остання редакція 29.05.2019