Дискусійна платформа викладачів, аспірантів та студентів "Захист прав споживачів фінансових послуг"

Факультетом фінансів та банківської справи з ініціативи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг була проведена дискусійна платформа викладачів, аспірантів та студентів "Захист прав споживачів фінансових послуг", на якій обговорювалися проблеми захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні та шляхів їх вирішення.

Основними напрямками дискусії були:

1. Ключові проблеми захисту прав та інтересів споживачів фінансових послуг в Україні
  2. Гармонізація законодавства щодо регулювання ринків фінансових послуг в Україні відповідно до європейських директив
  3. Формування інституції фінансового омбудсмена в Україні

Модератором заходу виступила Шульга Наталія Петрівна, завідувач кафедри банківської справи КНТЕУ.

Спікерами дискусійної платформи були:

• Волковська Вікторія – генеральний директор Об′єднання фінансових установ;
  • Дарков Василь – голова правління громадської організації споживачів страхових послуг "Страховий захист";
  • Навальківська Романа – віце-президент Ліги страхових організацій;
  • Стрельников Михайло – голова правління ВГО "Фінансова грамота";
  • Шевкун Тетяна – директор Національної асоціації недержавних пенсійних фондів України та адміністраторів недержавних пенсійних фондів.

В обговоренні взяли участь викладачі кафедр банківської справи, фінансів, загальноправових дисциплін, адміністративного, фінансового та інформаційного права, аспіранти, студенти КНТЕУ та КНЕУ ім. В. Гетьмана.

остання редакція 22.11.2018
Vega