Передноворічне засідання студентського психологічного КЛУБУ "SAPGEN": "Що нам заважає втілювати в життя заплановане?"

В Новий рік - з новими планами!

Практичні психологи Центру педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ запрошують на передноворічне засідання студентського психологічного КЛУБУ "SAPGEN". Темою засідання буде "Що нам заважає втілювати в життя заплановане?"

• Коли? 17 грудня 2018 року о 15:00
  • Де?   KNUTE HUB

Поговоримо:

• про те, як формуються наші цілі та плани
  • про різновиди ліні та чому вона виникає
  • з’ясуємо психологічні аспекти "неуспіху" і "нездійснення мрій"
  • виявимо свої "хочу" і "потрібно"
  • виконаємо вправу з арт – терапії та ін.

Чекаємо усіх охочих! Обіцяємо, буде цікаво, корисно і по-новорічному – позитивно!!!

остання редакція 21.11.2018