Аналіз практики реалізації конкурентної політики у сфері контролю за злиттями від європейських експертів з питань конкурентної політики

У КНТЕУ за підтримкою Антимонопольного комітету України та сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики 21 листопада 2018 року відбулася бінарна лекція представників європейських конкурентних відомств – Німецького картельного офісу та Ради з питань конкуренції Литви – Вольфганга Якобі та Єви Якубавічене, які розповіли студентам про систему антимонопольного контролю за концентраціями в Європі.

На прикладах з реальної практики відповідних конкурентних відомств студентам пояснили механізм контролю за концентраціями, способи дослідження задіяних ринків і методи розробки компенсаційних умов для їх погодження. Ця лекція стала продовженням проведеної 7 листопада 2018 року лекції, забезпечивши належний рівень підготовленості аудиторії до обговорення проблем контролю за концентраціями в Європі.

Сподіваємося на співпрацю і надалі, чекаємо на нові цікаві лекції від пана Якобі та пані Якубавічене.

остання редакція 22.11.2018
Vega