logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS+: візит викладача Університету Парі Ест Кретей

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" протягом 19-23 листопада 2018 року перебував професор Університету Парі Ест Кретей (м. Париж, Франція) Філіп Адер.

Метою приїзду пана Адера до КНТЕУ було проведення лекційних занять із дисциплін "Методи оцінювання економіки Європейського Союзу" та "Мікрофінанси: відсоткова ставка та соціальна ефективність" для студентів бакалаврських та магістерських програм англійською мовою викладання.

Під час свого візиту Ф. Адер зустрівся з директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П. та відповідальними особами за бакалаврські та магістерські програми англійською мовою викладання Кравцовим С. С. та Яцишиною К. В. Французький викладач мав можливість ознайомитися з діяльністю нашого університету, його науковими розробками та навчальним процесом.

Варто зазначити, що відповідний проект ERASMUS+ з Університетом Парі Ест Кретей триває вже третій рік. За результатами попередніх років двоє студентів КНТЕУ пройшли семестрове навчання у відповідному університеті за освітнім ступенем "магістр" та планується від’їзд ще одного студента в другому семестрі поточного навчального року.

23.11.2018
42265
773
остання редакція 19.08.2019
42265