Активісти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених взяли участь у відкритій дискусії "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?"

Активісти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ 23 листопада 2018 року брали участь у відкритій дискусії на тему "Академічна доброчесність і плагіат: cui prodest?", яка проходила в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" за підтримки Програми реформування сектора юстиції "Нове правосуддя" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час дискусії відбулося обговорення та обмін досвідом щодо найкращих світових і вітчизняних практик побудови системи академічної доброчесності в університетах.

Із доповідями виступили:

• завідувач сектору обслуговування Бібліотеки ім. Т. і О. Антоновичів С. О. Чуканова, яка ознайомила зі змістом навчального модулю "Академічна доброчесність";
  • проф. Школи права Вашингтону та Лі Thomas H. Speedy Rice разом зі студентами: Frank Bozzi, Stefani Evans, Diane Gremillion, Elizabeth Nugent, Countney Wolf - розкрили американський досвід формування системи академічної доброчесності, охарактеризували інструменти виявлення академічного шахрайства, виділили основні стадії слідства, а також наслідки недотримання норм Кодексу доброчесності.

Студенки факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Ельвіна Шахбазова й Яна Вашко розкрили досвід України щодо формування системи дотримання норм академічної доброчесності та відмітили активну участь органів Наукового товариства та студентського самоврядування Київського національного торговельно-економічного університету в цьому процесі.

У заході брали участь представники Школи права Вашингтону та Лі (м. Лексингтон, Вірджинія), НаУКМА, КПІ ім. Сікорського та члени Наукового товариства КНТЕУ: Юрій Баранюк (ФФБС), Никита Сакевич (ФЕМП), Анастасія Ковальова (ФОАІС), Вікторія Румянцева (ФФБС), Владислав Лопуга (ФОАІС), Людмила Бойко (ФЕМП), Марк Воронцов (ФМТП) - які долучилися до дискусії.

остання редакція 27.11.2018