І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

Кафедрою іноземної філології та перекладу КНТЕУ 21 листопада 2018 року було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, до участі у якої були запрошені найкращі студенти немовних спеціальностей університету.

У заході взяли участь 57 студентів ФМТП та ФРГТБ. Учасникам було запропоновані наступні питання:

• лексико-граматичний текст;
  • завдання з аудіювання;
  • комунікативне повідомлення проблемного характеру та бесіда англійською мовою в межах запропонованої тематики.

І місце – Товщик Олександра Вікторівна (ФМТП 1-13, викладач Нікіфірова В. Г.)

ІІ місце – Пархоменко Вікторія Михайлівна (ФМТП 1-2, викладач Зайцева І. В.)

ІІІ місце – Кайнова Олександра Володимирівна (ФРГТБ 1-12, викладач Ювковецька Ю. О.)

остання редакція 26.11.2018