logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Визначено переможців інтелектуальних змагань "Своя гра"

Загальна інформація

VIIІ чемпіонат КНТЕУ з інтелектуальних змагань "Своя гра", в якому визначилися найкращі знавці університету в індивідуальному заліку відбувся 22 листопада 2018 року у коворкінгу KNUTE HUB та приміщенні музею КНТЕУ.

У турнірі взяли участь 24 найрозумніші студенти, по 4 особи від кожного факультету. На груповому етапі та у раунді плей-офф їм були запропоновані найрізноманітніші питання з багатьох галузей знань: історії, географії, біології, астрономії, літератури, музики, живопису, кіно, міфології, спорту... Непересічна складність питань та особливий формат турніру вимагали від учасників як високого рівня ерудиції, так і неабияких розумових здібностей, швидкості реакції та стратегічного мислення.

Підготував ігрові завдання та провів турнір, як завжди, керівник Клубу інтелектуальних ігор КНТЕУ, доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

За підсумками напруженої боротьби у відбіркових групах до півфіналів вийшли 8 найкращих студентів: Бойко Людмила, Масловський Олександр, Пертахія Владислав від факультету економіки, менеджменту та психології; Швайцер Вероніка та Козоріз Олександр від ФРГТБ; Баєв Роман та Чернецький Богдан від ФОАІС та Маєвський Віталій від ФТМ.

Продемонструвавши високий рівень знань, впевнену гру та справжній чемпіонську міць, вдруге поспіль переможницею турніру стала студентка факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (ФРГТБ) Швайцер Вероніка!

Загалом місця у фінальній четвірці розподілилися таким чином:

1 місцеШвайцер Вероніка (ФРГТБ, 3 курс, 8 група)
2 місце ­– Чернецький Богдан (ФОАІС, 6 курс, 2м група)
3 місцеМасловський Олександр (ФЕМП, 1 курс, 16 група)
4 місцеМаєвський Віталій (ФТМ, 3 курс, 17 група)

Усі учасники змагань отримали грамоти-подяки від Оргкомітету, а трійка призерів – дипломи та подарунки.

Вітаємо переможців і чекаємо всіх на наступних змаганнях!


Найближча подія – старт у КНТЕУ Студентської ліги міста Києва з "Що? Де? Коли?". Гра відбудеться 28 листопада. Початок: 15:00. Місце проведення: аудиторія А-517.

Запрошуються усі бажаючі!

Заявки команд у складі від 4 до 6 осіб надсилайте на адресу: chgk@i.ua

Довідки за тел.: (050) 381-59-50 – Хлопяк Сергій Васильович (координатор проекту в КНТЕУ та ведучий турніру).

22.11.2018
42265
495
остання редакція 26.11.2018
42265