Перше дебатне засідання від DEBUT CLUB РСС ФМТП

Нещодавно правовий сектор РСС ФМТП разом із представниками Федерації дебатів України провели перше дебатне засідання, на якому віце-президент Ар'є Море провів тренінг для студентів КНТЕУ різних факультетів.

Він розповів, як проводяться дебати в Британії та про правила гри і роль кожного з гравців. Після цього студенти розподілились на команди, шляхом жеребкування, вони дізналися свою позицію та розійшлися в різні аудиторії, де почались дебати.

Дебатували на тему легалізації проституції.

У результаті: в одній кімнаті перемогла опозиція, яка довела шляхом побудови аргументації і доказів, що проституцію потрібно легалізовувати, а в іншій кімнаті команда оперувала абсолютно протилежною позицією.

Дебати це сила переконань і аргументів. Головне, що наші студенти не тільки на словах, а і на практиці зрозуміли, що таке дебати.

Учасникам було надзвичайно цікаво здобувати такий корисний досвід роботи в команді, відстоюючи обрані пріорітети. Переконані, що набуті навички та компетенції обов'язково знадобляться у професійному житті кожного.

DEBUT CLUB ПЛАНУЄ проводити такі зустрічі щотижня, тому долучайся!

остання редакція 29.05.2019