logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вітаємо доцента кафедри фізичної культури, олімпійську чемпіонку Самоленко Тетяну Володимирівну з 30-ою річницею Олімпійських ігор - 1988 у Сеулі

Загальна інформація

У Києві 23 листопада 2018 року, за ініціативи Національного олімпійського комітету України відбувся урочистий захід "Олімпійські ювілеї" з нагоди 50-річчя Олімпійських ігор-1968 у Мехіко та 30-річного ювілея Ігор-1988 в Сеулі.

Сердечно вітаємо з 30-ю річницею Олімпійських ігор – 1988, що проходили у Сеулі, Олімпійську чемпіонку, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичної культури Самоленко Тетяну Володимирівну. Щиро пишаємось спільною роботою з вами. Ви – справжній герой українського та світового спорту.

В теплій та родинній атмосфері НОК зібрав легенд українського спорту – медалістів цих змагань. В Республіці Корея здобутки українців склали 62 медалі: 22 золотих, 16 срібних та 24 бронзових.

Привітав видатних особистостей президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка:  "Величезна шана, подяка та низький уклін кожному, хто з гідністю представив честь рідного краю на найпрестижніших змаганнях Планети. Ці здобутки – навіки вписані в історію світового спорту. НОК дуже глибоко цінує і пам'ятає наших легендарних, успішних олімпійців! Олімпійський комітет України зібрав вас в такій теплій, родинній атмосфері, щоб вшанувати та згадати про ваші блискучі спортивні досягнення. Спорт залишається в наших серцях, в нашій пам’яті, в нашому житті назавжди. Й лише від вас – видатних, досвідчених легенд, яскравих прикладів для наслідування, олімпійців з активною соціальною позицією, залежить, якою буде наша молодь - майбутнє українського спорту та України в цілому".

Усі медалісти та учасники ювілейних Олімпійських ігор були відзначені цінними подарунками НОК України.

23.11.2018
42265
422
остання редакція 27.11.2018
42265