Доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Д. П. Антюшко взяв участь у зйомках телепередачі "Якісне життя"

З наближенням новорічних і різдвяних свят усе актуальнішою стає підготовка до них. Особливо багато уваги у цьому аспекті приділяється вибору харчових продуктів, одне з найважливіших місць серед яких займають ласощі для дітей – солодкі новорічні подарункові набори та інші кондитерські вироби.

Представники кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ регулярно з’являються на телеекранах із порадами для споживачів про особливості свідомого вибору найрізноманітніших харчових продуктів, не стала виключенням і ця тематика.

Так, 27 листопада 2018 року доцент кафедри Антюшко Дмитро Петрович взяв участь у зйомках телепередачі "Якісне життя" на ТРК "Київ", де виступив із рекомендаціями щодо належного та свідомого вибору подарункових наборів цукерок і інших солодких смаколиків для дітей, розповів про особливості, на які при цьому слід звертати увагу.

остання редакція 29.05.2019