День гостинності для учнів спеціалізованої школи №189 м. Києва

Кафедрою маркетингу проведено День гостинності для  учнів спеціалізованої школи №189  м. Києва.

Викладачі кафедри ознайомили школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ, розповіли про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті, провели екскурсію його величезною територією.

Школярі були приємно вражені сучасним обладнанням комп’ютерних кабінетів, лекційними аудиторіями, спортивними залами, стадіоном, зоною  коворкінгу KNUTE HUB, бібліотекою та кількістю кафе нашого університету.

Учні поспілкувалися зі студентами, цікавились спортивними секціями, організацією  вільного часу студентів.

На всі запитання вони отримали вичерпні відповіді.

КНТЕУ справив вкрай позитивне враження на учнів.

Дякуємо школярам, керівництву школи №  189 м. Києва за те, що завітали до нас. Чекаємо на нові зустрічі!

Будемо раді бачити Вас студентами КНТЕУ!

остання редакція 29.05.2019