Майстер-клас від Академії ДТЕК

У рамках Меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та ТОВ "ДТЕК" та за сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики 28 листопада 2018 року в КНТЕУ пройшов майстер-клас бізнес-тренера Академії ДТЕК Анни Яременко "Справжнє покликання: як знайти своє?". Тренером було розкрито ключові принципи побудови "кар’єри мрії", механізми забезпечення синергії між особистим талантом та вимогами ринку праці.

Студенти жваво долучилися до обговорення, ділилися власним досвідом і баченням ключових компетентностей успішної людини, розповідали про свої таланти і мрії, разом шукали їм місце в сучасному професійному просторі. Останньому було присвячено практичну складову майстер-класу, результати якої, сподіваємося, стануть у пригоді всім учасникам під час побудови власного кар’єрного шляху.

Щиро вдячні за співпрацю і з нетерпінням чекаємо на нові майстер-каси від Академії ДТЕК!

остання редакція 29.05.2019