Майстер-клас директора з персоналу компанії "Ватсонс"

Майстер-клас у рамках проекту "Business2Students" відбувся 27 листопада 2018 року в KNUTE HUB. Спікером виступила Альона Рубанець – директор із персоналу компанії "Ватсонс", HRD із досвідом роботи в Україні та за кордоном, сертифікований коуч (ICC, CIPD), сертифікований фасилітатор і бізнес-тренер.

Автор і ведуча тренінгів "Ваше життя як проект", "Як ми працюємо: за гроші або по любові", "Скоро слово коучинг зникне", спікер у Європейській Бізнес Асоціації та "KMBS".

Майстер-клас пройшов за технологією Форсайт, погляд на професії ритейлу з далекого 2030-го року. Якими ж будуть професії майбутнього роздрібного світу? Усі учасники були залучені в загальне групове обговорення у форматі фасилітації.

Інсайти від спікера про професії майбутнього:

✔️Парадигма освіти повністю змінилася.

✔️Ми навчаємося кожну хвилину: інтернет, книги, особисте спілкування, навіть ігри.

✔️Minecraft теж стала освітнім продуктом.

✔️Багато професій створюється прямо зараз.

Майстер-клас був надзвичайно продуктивним, студенти працювали над ідеєю створення власної компанії майбутнього та презентували її своїм колегам.

Вже 11 грудня відбудеться фінальна зустріч у рамках осінньо-зимового сезону B2S!

Спікером майстер-класу виступить Катерина Веремєєва, начальник відділу внутрішніх комунікацій "Ватсонс Україна".

Реєстрація за посиланням

До зустрічі!