logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзне заняття на ДП "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України"

Загальна інформація

Cтуденти І курсу денної форми навчання ОС "магістр" факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ спеціалізацій "Товарознавство і комерційна логістика" та "Організація оптової та роздрібної торгівлі" разом із доцентом кафедри товарознавства та митної справи Осієвською В. В. 28 листопада 2018 року відвідали ДП "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України".

Перед студентами виступили: Прокопенко Л. О., головний інженер відділу метрології та якості вимірювань, Хількевич Т. В., ст. наук. співробітник відділу комплексної оцінки виробів медичного призначення, парфумерно-косметичних засобів та товарів широкого вжитку, Михайлов В. С., наук. співробітник Токсикологічного дослідницького випробувального центру фізико-хімічного аналізу та референс, а також Строй А. М., пров. наук. співробітник лабораторії санітарно-гігієнічної оцінки якості та безпечності тютюнових та алкогольвміщуючих виробів.

Протягом заняття в рамках вивчення дисципліни "Міжнародне технічне регулювання" було розглянуто питання щодо особливостей діяльності акредитованих лабораторій із токсиколого-гігієнічних, санітарно-хімічних, санітарно-мікробіологічних досліджень відповідно до законодавства ЄС.

Студенти брали активну участь у дискусії, ставили питання, цікавилися практичними аспектами роботи.

28.11.2018
42265
460
остання редакція 29.11.2018
Vega