У КНТЕУ стартувала Студентська Ліга м. Києва з гри "Що? Де? Коли?"

За підтримкою ряду міських організацій та клубів інтелектуальних ігор 28 листопада у КНТЕУ був проведений 1 етап Студентської ліги м. Києва з гри "Що? Де? Коли?", що одночасно відбуватиметься в декількох провідних навчальних закладах столиці.

На першому етапі Ліги в нашому університеті між собою змагалися десять найсильніших команд, складених з представників усіх факультетів. Дев’ять з них виступали в загальному заліку і одна в заліку внутрішніх змагань, оскільки залучила до свого складу декількох випускників минулих років – колись активних гравців університетського Клубу інтелектуальних ігор.

Провів гру координатор проекту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

За підсумками трьох годин напруженої та цікавої інтелектуальної боротьби визначилися переможці турніру:

• 1 місце – команда "Пилип" (збірна ФОАІС, ФРГТБ, ФФБС та ФЕМП):
  1. Баєв Роман
  2. Анатоліті Сніжана
  3. Лопуга Владислав
  4. Кухар Катерина
  5. Масловський Олександр
  6. Швайцер Вероніка
  • 2 місце – команда "Теорія маленького вибуху" (збірна ФФБС, ФОАІС та випускників минулих років):
  1. Толкачов Олександр
  2. Чернецький Богдан
  3. Логімахов Євген
  4. Відякова Євгенія
  5. Некипіла Яна
  6. Пилипчук Дмитро
  • 3 місце – команда "Шалені медвежата":
  1. Літвінова Крістіна
  2. Давиденко Святослава
  3. Воронцов Марк
  4. Жердєв Дмитро
  5. Жук Вадим
  6. Сіраченко Євген

Згодом стануть відомі результати виступу студентських команд на інших столичних ігрових майданчиках.

Вітаємо переможців і чекаємо всіх охочих на наступних етапах Студентської ліги! Слідкуйте за анонсами!

остання редакція 29.11.2018
Vega