Команда КНТЕУ "StudPower" учасники "Марафону з інтелектуальної власності – IP MARATHON 2018"

Команда КНТЕУ "StudPower" у складі: Марчука А. (ФЕМП 3 курс 2 група), Чудіка М. (ФОАІС 3 курс 6 група), Тимошенко К. (ФМТП  1курс магістратури 4 група) та Місецького Д. (ФЕМП 3 курс 2 група) протягом 21-23 листопада 2018 року брала участь у роботі ІІІ Міжнародного інноваційного форум "INNOVATION MARKET".

Учасниками форуму були новатори, винахідники, виробники та вендори провідних інноваційних технологій, експерти в сфері інновацій, автори startup проектів, представники бізнесу, представники інвестиційно – фінансових установ та консультанти у сфері захисту інтелектуальної власності. Програма Форуму була насичена конструктивними заходами.

Наприкінці роботи Форуму відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України" та Конкурсу , команді КНТЕУ "StudPower" вручено Диплом учасника.

остання редакція 30.11.2018