Програма студентського обміну з Бізнес-школою "Ауденсія"

У рамках програми студентського обміну та угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Бізнес-школою "Ауденсія" (м. Нант, Франція) студенти освітнього ступеня "магістр" факультету міжнародної торгівлі та права Бондаренко Аліна, Новікова Інна, факультету економіки, менеджменту та психології Гуляр Дмитро та факультету фінансів та банківської справи Ликова Ольга проходять семестрове навчання у Франції. Навчання відбувається англійською мовою за програмою "Міжнародний магістр із менеджменту".

Обмін є двостороннім, так як в КНТЕУ наразі навчається студент із цієї провідної європейської бізнес-школи Огюстен Молле. Для навчання в нашому університеті він обрав магістерську програму англійською мовою викладання "Міжнародний туристичний бізнес" факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

Варто зазначити, що у другому семестрі 5 нових студентів КНТЕУ поїдуть на навчання за програмою обміну до Бізнес-школи "Ауденсія".

остання редакція 03.12.2018
Vega