"Rest.Art.Kitchen": кондитерський курс "Cake Culinary Week" від Ніни Курської

Завершився кондитерський курс "Cake Culinary Week" від Ніни Курської, засновниці власної онлайн-кондитерської "ninka.cakes".

Учасники теоретично поповнили знання щодо рецептів та асортименту тортів, структури кремів та дізналися як краще поєднувати креми з тортами залежно від їх видів та смаків.

Також усі охочі долучилися до приготування тортів "П'ять спецій", "Класична опера в стилі модерн", "Лісовий мох".

У перший день майстер-класу приготували бісквіти для майбутніх тортів, крем, начинку, а вже наступного дня - зібрали торти та покрили їх технікою "велюр".

Ніна навчила учасників готувати raw-десерти, основу їх зробили з кокосового молока та полуниці, а начинкою стали курага, фініки, чорнослив, ізюм.

Завершили практичний кондитерський курс темперуванням шоколаду та виготовленням шоколадних квітів, які потім використали як декор для торту!

Готувати легко та смачно з "Rest.Art.Kitchen"! Приєднуйся до наступних курсів та майстер-класів!

остання редакція 29.05.2019