Дискусія про диференціацію ставок ПДВ

В університеті відбулась дискусійна панель "Диференціація ставки ПДВ: шлях України до ЄС"

Ініціатором зустрічі виступила Українська асоціація постачальників торговельних мереж в особі генерального директора Олексія Дорошенка, а керівництво та науковці КНТЕУ радо прийняли запрошення до дискусії.

В обговоренні потенційних ризиків та ефектів диференціації ставок ПДВ на основі досвіду європейських країн брали участь науковці факультету фінансів та банківської справи, факультету економіки, менеджменту та психології, аспіранти університету.

Результатом зустрічі стала жвава та цікава дискусія, що окреслила шляхи для майбутньої співпраці.

остання редакція 03.12.2018
Vega